O mnie

Jerzy Bauer

Kandydat na burmistrza Ostrowi Mazowieckiej

Od grudnia 2014 roku, w wyniku decyzji wyborców, jestem burmistrzem Ostrowi Mazowieckiej. Wcześniej, przez cztery lata, byłem wicestarostą ostrowskim. W latach 2006 – 2014 zasiadałem w Radzie Powiatu Ostrowskiego. W latach 2001 - 2010 pełniłem funkcję dyrektora Zespołu Szkół Publicznych nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej.

Moja wieloletnia aktywność społeczna rozpoczęła się podczas studiów w Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie w latach 1989 - 90 pełniłem funkcję przewodniczącego Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Ponadto ukończyłem m.in. studia z zakresu administracji na Uniwersytecie Warszawskim i Zarządzanie Nieruchomościami w warszawskiej SGGW, uzyskując licencję zarządcy nieruchomości.

Od roku 1983 jestem związany z Ludowym Klubem Sportowym OSTROWIANKA, w którym byłem najpierw zawodnikiem sekcji podnoszenia ciężarów, następnie trenerem, a w latach 2000 do 2008 prezesem klubu.

Od 2007 roku jestem szefem Prawa i Sprawiedliwości w powiecie ostrowskim. Jestem żonaty i mam troje dzieci. Od kilkunastu lat jesteśmy w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło - Życie.